تجهیزات ترافیک آتش نشانی | راه بند و مانع استوانه ای ترافیکی | تجهیزات ترافیکی آذین

تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در آتش نشانی و پلیس

تجهیزات ترافیکی یکی از مهم ترین المان های شهری برای برقراری نظم عبور و مرور ماشین ها و عابرین پیاده در شهر محسوب می شود. عدم نصب درست و اصولی این تجهیزات نه تنها باعث هرج و مرج در شهر می شود بلکه امکان دارد جان شهروندان را نیز به خطر بیاندازد. در این مقاله به انواع تجهیزات ترافیکی مورد استفاده در مراکز پلیس و آتش نشانی می پردازیم. اگر به دنبال خرید و اطلاع قیمت انواع تجهیزات ترافیک مانند مانع استوانه ای ترافیکی ، کله قندی و راه بند می‌گردید، تجهیزات ترافیکی آذین در کرج به شما پیشنهاد می‌شود.

تجهیزات ترافیک آتش نشانی و پلیس

تجهیزاتی چون تابلو راهنمایی، استوانه ترافیکی، بشکه ترافیکی، کله قندی ترافیکی، انواع چراغ راهنمایی و رانندگی و .. به صورت متداول در خیابان ها و جاده ها نصب می شود. اما گاهی نیاز است که به صورت موقت، تجهیزات ترافیکی در فضایی نصب شود. تجهیزات‌ترافیکی مورد نیاز آتشنشانی و پلیس از جمله مواردی می باشد که به صورت موقت نصب می شود و پس از اتمام کار جمع آوری می شود.  نصب تجهیزات‌ترافیکی مورد نیاز آتشنشانی و پلیس در زمان ماموریت به علت آگاهی بخشی به شهروندان صورت می گیرد. این تجهیزات شامل تابلو راهنمایی، کله قندی، نوار خطر، چراغ راهنمایی، بلندگو، راه بند، باتوم led و … می شود. همگی تجهیزات جهت مشخص کردن محیط عملیات نصب و پس از اتمام عملیات جمع آوری می شوند. لازم به ذکر است که تعدادی از این تجهیزات توسط پلیس و ماموران آتش نشانی جهت روان کردن بار ترافیکی می باشد.

انواع تجهیزات ترافیکی

انواع تجهیزات‌ترافیکی مورد استفاده در مشاغل آتش نشانی و پلیس به شرح زیر می باشد که در ادامه راجب دو مورد توضیح خواهیم داد:

  • کله قندی ترافیکی برای مرز بندی محل ماموریت
  • راهبند برای جلوگیری از ورود اشخاص
  • استفاده از نوار خطر برای آگاهی بخشی
  • بولارد ترافیکی جهت اطلاع شهروندان
  • تابلوی راهنمایی جهت کنترل ترافیک
  • باتوم دستی پلیس برای روان کردن ترافیک
  • جلیقه شبرنگ مهم ترین وسیله برای سلامت ماموران
  • بلندگو جهت هماهنگی و اطلاع شهروندان
  • چراغ راهنمایی و رانندگی برای کاهش سرعت در ایست و بازرسی ها
  • چراغ گردان مگنتی پلیس در ماموریت های تعقیب و گریز

تجهیزات ترافیک آتش نشانی | راه بند و مانع استوانه ای ترافیکی | تجهیزات ترافیکی آذین

کله قندی ترافیکی برای مرز بندی محل ماموریت

کله قندی ترافیکی یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات مورد استفاده برای مرز بندی محل ماموریت می باشد. کله قندی کف لاستیکی در سایزهای گوناگون که وظیفه نگه داشتن نوار خطر را دارد می تواند به خوبی محل ماموریت را مرز بندی نماید. لازم به ذکر است که کله قندی ترافیکی با نوار شبرنگ دید خوبی در شب ایجاد می کند. در این صورت امکان تصادف رانندگان با این تجهیزات نیز کم خواهد شد. بنابراین استفاده از مانع ترافیکی مخروطی نیز برای جلوگیری از پارک خودروها در محل ماموریت کاربردی بالایی دارد.  کله قندی کف لاستیکی وزن مناسبی دارد و به راحتی از جای خود حرکت نمی کند، پلاسیک استفاده شده در ساخت آن نیز در برابر عوامل محیطی مقاوم می باشد.

راهبند برای جلوگیری از ورود افراد

در پروژه های بزرگ ماموریتی ممکن است عبور و مرور تجهیزات و خودروها کنترل شود. به همین علت یکی از کاربردی ترین تجهیزات ترافیکی مورد نیاز آتشنشانی و پلیس راهبند می باشد. استفاده از انواع راهبند آکاردئونی با توجه به سهولت نصب بیشترین کاربرد را دارد. راهبند آکاردئونی بیشتر در پروژه های بزرگ آتشنشانی کاربرد دارد و به کمک آن از ورود اشخاص عادی به منطقه ممنوعه جلوگیری می کنند.

تجهیزات ترافیک آذین

تجهیزات ترافیک آذین با سابقه‌ای درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی، آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه به شما می‌‎باشد. اگر به دنبال خرید کلاه ایمنی ، کله قندی ترافیکی ، راه بند و مانع استوانه ای ترافیکی ، تجهیزات ترافیکی، لباس کار و تجهیزات آتش‌نشانی با قیمت مناسب می‌گردید به تجهیزات ترافیک آذین در کرج مراجعه کنید. یا با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید