راه بند و قیمت آن | بولارد و کله قندی ترافیکی | تجهیزات ترافیکی | تجهیزات ترافیک آذین

راه بند چیست؟

همه افراد به طور حتم راه بند را در طول زندگی خود مشاهده کرده اند. برای مثال زمانی که با خودروی شخصی و یا آژانس وارد بیمارستان و یا محیط های اداری و کارگاهی شده باشید به احتمال زیاد یک توقف کوچک در درب نگهبانی و کیوسک آن مکان داشته اید و منتظر این بودید که لوله درازی که دارای موتور می‌باشد بالا برود و اجازه ورود به داخل محوطه برای شما صادر شود که به این وسیله راهبند می‌گویند. اگر به دنبال خرید و اطلاع قیمت انواع تجهیزات ترافیک مانند بولارد ترافیکی ، کله قندی و راه بند می‌گردید، تجهیزات ترافیکی آذین در کرج به شما پیشنهاد می‌شود.

راه بند یا راهبند

در حقیقت از نام این وسیله می‌توان به کاربرد آن پی برد. این قطعه وسیله ای است که راه را می بندد و در صورت نیاز و صدور اجازه از طریق سیستم نگهبانی راهبند باز می شود. راه بند بیشتر در، درب ورودی بیمارستان ها، ارگان های دولتی، دانشگاه ها و سایر اماکن حتی مجتمع های مسکونی نصب می‌شود که با نظارت و کنترل نگهبان، افراد عبور کنند. نحوه کار این قطعه به این شکل می‌باشد که نگهبان در کانکس از طریق لمس یک ریموت این وسیله را تکان می‌دهد و کار بسیار پیچیده ای نیست. علت نصب راه بند عدم حضور و رفت و آمد هر کس به آن محل می‌باشد. ضمن اینکه جنبه امنیتی نیز دارد.

انواع و اشکال راه بند

راهبندها در انواع و اشکال گوناگونی در بازار موجود می‌باشند. که هر کس طبق نوع استفاده خود مدل دلخواه را خریداری می‌کند. برای نمونه محل هایی که طول درب ورودی بلند است راهبندهای بلند و دراز خریداری می‌شود و یا در مکان هایی که ورودی کوچکی دارند از راهبند های کوتاه استفاده می‌شود.و یا اگر ورودی ساختمان بسار عریض و پهن باشد می‌بایست از دو عدد راهبند استفاده نمود که یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست تعبیه می‌شود و همزمان با یکدیگر توسط یک ریموت کنترل کننده تکان می‌خورند. نوع دیگری از انواع راهبند هم وجود دارد که برقی و خودکار نیست و فاقد میله است و به جای میله از زنجیر به صورت دستی استفاده می‌شود.

راهبند – راهبند اتوماتیک – راهبند امنیتی – راه بند

چرا استفاده از راهبند ضروری است؟

اگر راهبند در کنار درب ورودی نباشد به آسانی و بدون هیچ مجوزی افراد قادر هستند به داخل مکان مورد نظر رفت و آمد کنند که این کار بر اساس مسائل امنیتی شکل دار دارد. به طور معمول نگهبان داخل خودرو و فردی که در آن حضور دارد را بررسی می‌کند و در صورت عدم مشکل اجازه ورود را صادر می‌کند. اگر خلاف این موضوع رخ داد امکان ورود و اجازه صادر نمی‌شود.

جهت اطلاع از قیمت راه بند ، کله قندی و بولارد ترافیکی با تجهیزات ترافیکی آذین در ارتباط باشید.

راهبند های امروزی

در سال های اخیر راهبند های جدیدی که حاوی یک دوربین مدار بسته می‌باشد در بازار عرضه شده است که تمام مدت در حال ثبت و ضبط فیلم و تصویر افرادی است که در حال انتظار برای باز شدن راه می‌باشند. نخستین مزیت و ویژگی وجود دوربین مدار بسته روی راه بند ثبت پلاک تمامی خودروهایی می‌باشد که انتظار ورود دارند و علاوه بر آن تصویر صورت راننده و سرنشینان به طور واضح ثبت می‌شود که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل از طریق تصاویر و فیلم ها بتوان سند و مدرکی را برای اثبات جرم ارائه داد.

تجهیزات ترافیک آذین

تجهیزات ترافیک آذین با سابقه‌ای درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی، آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه به شما می‌‎باشد. اگر به دنبال خرید بولارد ترافیکی ، کله قندی ترافیکی ، تجهیزات ترافیکی، لباس کار و تجهیزات آتش‌نشانی با قیمت مناسب می‌گردید به تجهیزات ترافیک آذین در کرج مراجعه کنید. یا با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید