رنگ ترافیکی خیابان . رنگ خط کشی . کله قندی . تجهیزات ترافیک . تجهیزات ترافیک آذین در کرج

رنگ ترافیکی چیست؟

یکی از حائز اهمیت ترین تجهیزات ترافیکی رنگ ها می باشند. از گذشته تا به الان استفاده از این محصول در ایجاد ترافیک‌های روان و همینطورحفظ جان رانندگان و اشخاص پیاده نقش مهمی ایفا کرده است. در این مقاله به انواع رنگ ترافیکی و خط کشی خیابان می پردازیم. اگر به دنبال خرید و اطلاع قیمت انواع تجهیزات ترافیک مانند بولارد ترافیکی ، کله قندی و راه بند می‌گردید، تجهیزات ترافیکی آذین در کرج به شما پیشنهاد می‌شود.

رنگ ترافیکی خیابان

برای افزایش دید راننده ها در طول شب و تسلط بیشتر در هنگام رانندگی در جاده و شرایط بد آب و هوایی از دانه های شیشه ای بازتابنده ای در رنگ های ترافیکی ترکیب می شود و موجب منحصر به فرد شدن این مدل رنگ می شود. این روش یکی از موثرترین راه ها برای نشانه گذاری خطوط جاده ها می باشد. رنگ ترافیکی خیابان یک نوع رنگ یا برچسب ویژه می باشد که برای استفاده در پروژه‌های راهنمایی و رانندگی، علامت گذاری سطح جاده‌ها و تونل‌ها، علامت گذاری پارکینگ‌های شخصی و عمومی، مشخص کردن محل پارک و محل عبور عابر پیاده و تعیین کردن حاشیه جاده در محیط های گوناگون طراحی شده است. این رنگ ها شامل بعضی ویژگی‌های منحصر به فرد می باشند که باعث می‌شود استفاده از آن ها در پروژه‌های ترافیکی توجیه کننده باشد و نسبت به رنگ‌های معمولی از برتری بیشتری برخوردار است.

انواع رنگ ترافیکی خیابان

در زمان خرید رنگ ترافیکی خیابان اطلاع از مدل های مختلف و مشخصات آن ها با توجه به ویژگی و مزیت مدل در کارکرد آن موثر است و شما باید از آن مطلع باشید. داشتن این اطلاعاعت موجب می‌شود که در خرید انواع تجهیزات و وسایل ترافیکی،  موفق‌تر بوده و راحت تر بتوانیم خرید خود را انجام دهیم. بنابراین ما در ادامه مطلب به توضیح انواع رنگ ترافیکی می پردازیم.

  • رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست

رنگ‌های ترافیکی بر پایه رزین‌های کلروکائوچو و رنگ های بر پایه رزین‌های آکریلیک ترموپلاست در این گروه قرار می‌گیرند. مهم ترین ویژگی این مدل از انواع رنگ، قدرت کشسانی و ماندگاری بسیار بالای آن می باشد. این رنگ ها و چسب های ترافیکی ممکن است بر مبنای ترکیبات آبی نیز ساخته و تولید شوند. به همین علت در رنگ آمیزی سطح خیابان‌ها و مسیرهای بین شهری گزینه‌ای مناسب و ایده آل به محسوب می شوند.

برای خرید انواع تجهیزات ترافیک مانند کله قندی به سایت تجهیزات ترافیک آذین مراجعه کنید.

رنگ ترافیکی خیابان . رنگ خط کشی . کله قندی . تجهیزات ترافیک . تجهیزات ترافیک آذین در کرجرنگ ترافیکی گرم ترموپلاست

رنگ‌های ترافیکی گرم ترموپلاست از نظر خواص و فواید فیزیکی و مکانیکی مقاومت بالایی از خود نشان داده اند و بر پایه رزین‌های هیدروکربنی و به صورت جامد هستند. برای استفاده از این رنگ‌ها، نیاز است که نخست ذوب شوند و با استفاده از روش اسپری یا سایر روش‌های رنگ آمیزی، بر روی آسفالت یا بتن مورد استفاده قرار گیرد. این رنگ ها سرعت خشک شدن سریعی دارند و به همین دلیل در اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها بهترین انتخاب ممکن هستند.

  • رنگ ترافیکی کلروکائوچو

 در حقیقت اصلی‌ترین ماده سازنده این رنگ ترافیکی، رزین‌های آلکیدی هستند که با استفاده از کلر و کائوچو ترکیب شده اند. این رنگ ها در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارند و به همینخاطر از آن ها برای خط کشی و خطوط ممتد در مناطق گوناگون استفاده می‌شود.

  • رنگ ترافیکی چند جزئی

همین طور که از اسم این رنگ مشخص است، این رنگ ها از چند جزء ساخته می‌شوند.و امکان دارد حتی رنگ بندی آنها نیز متفاوت باشد. ماده پایه و اصلی این رنگ‌ها، رزین‌های آکریلیک سخت شونده هستند که با مواد هاردنر (سخت کننده) مانند پراکسیدها مخلوط می‌شوند. این رنگ ها به صورت ترکیبی بوده و سرعت خشک شدن آن ها بالا است، به همین دلیل برای رنگ آمیزی خطوط عابر پیاده و همچنین علائم ترافیکی بر روی سطح خیابان ها مناسب هستند.

تجهیزات ترافیک آذین

تجهیزات ترافیک آذین با سابقه‌ای درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی، آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه به شما می‌‎باشد. اگر به دنبال خرید کلاه ایمنی ، کله قندی ترافیکی ، رنگ خط کشی و ترافیکی خیابان ، تجهیزات ترافیکی، لباس کار و تجهیزات آتش‌نشانی با قیمت مناسب می‌گردید به تجهیزات ترافیک آذین در کرج مراجعه کنید. یا با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید