کله قندی ترافیکی | مانع استوانه ای ترافیکی | خرید و قیمت کله قندی ترافیکی | تجهیزات ترافیک در کرج

کاربرد کله قندی ترافیکی در معابر

استفاده از مخروطهای ترافیکی، یکی از راههای جداسازی قسمت های مختلف به ویژه مسیرهای عبوری وسایل نقلیه می‌باشد. این محصولات مخروطی شکل بوده و این شکل ظاهری موجب افزایش سطح مقطعی آن شده است. معمولا مخروطها را به رنگ قرمز طراحی کرده تا به خوبی مورد مشاهده قرار گیرند. برای خرید و اطلاع از قیمت کله قندی ترافیکی ، مانع استوانه ای ترافیکی با فروشگاه اینترنتی تجهیزات ترافیک آذین در کرج در  تماس باشید.

کاربرد کله قندی ترافیکی در معابر

استفاده از مخروط ترافیکی پلاستیکی به دلیل مقرون به صرفه بودن، هر روزه رو به افزایش است؛ زیرا نمیتوان تمام جاده ها وخیابان ها را با نشانه های الکترونیکی که هزینه بالایی دارند تجهیز کرد. به همین دلیل ایمن ترافیک انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی پلاستیکی مانند کله قندی پلاستیکی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به مشتریان خود عرضه خواهد داشت . یکی از نقاط مثبت این مخروط برخورداری از نوار شبرنگ خواهد بود. این نوار در قسمت بالایی مخروط قرار داشته و امکان دید آن را در شب مقدور خواهد ساخت. از دیگر نقاط قوت این محصول میتوان به حلقهی انتهایی آن اشاره کرد. کله قندی پلاستیکی قابل استفاده در پارکینگ های طبقاتی عمومی و خصوصی، جهت مشخص کردن مسیر برای رانندگان است.

کاربرد کله قندی ترافیکی در معابر

مخروط ایمنی در واقع برای نشان دادن محدوده ممنوع تردد بصورت کوتاه مدت در جاده ها و بزرگراه ها به کار رفته و ایمنی منطقه را افزایش میدهد. این تجهیز ایمنی و ترافیکی وظیفه هشدار و آگاه سازی رانندگان از محدودیتهای جاده را عهده داراست و رانندگان را جهت تردد در مسیرهای ایمن، راهنمایی و جهت دهی میکند. اما کاربرد کله قندی ایمنی ترافیکی فقط محدود به پارکینگ ها نیست و از این تجهیز ترافیکی میتوان در خیابانها و بزرگراه ها، علامتگذاری محدوده فعالیت کارگران، جداسازی راه هاو علامت گذاری مسیرها، نظارت بر ترافیک، هشدار به رانندگان، مقابل درب ساختمان ها،نمایشگاه‌های خودرو، پایانه‌های مسافربری، فروشگاه های زنجیره ای و …استفاده کرد.

کله قندی ترافیکی | مانع استوانه ای ترافیکی | کله قندی ترافیکی | تجهیزات ترافیک آذین در کرج

از جهتی به دلیل بی توجهی بعضی از رانندگان به تابلوهای پارک ممنوع، استفاده از مخروط ترافیکی بسیار کارآمد است. هم چنین در مکانهایی برای جلوگیری از پارک خودروهای مزاحم، استفاده از کله قندی اجتناب ناپذیر است. این مانع پلاستیکی ترافیکی قابل انعطاف، با اشغال کمترین فضای ممکن قابلیت استفاده در محیط­های باز و بسته را دارد و در تمام موقعیتهای آب وهوایی بصورت پایدار باقی خواهد ماند.

کله قندی ترافیکی که با نامهایی چون مخروط ترافیکی و یا مخروط پلاستیکی ترافیکی نیز شناخته میشود دارای انواع گوناگونی می‌باشد. مخروطهای ترافیکی تجهیزاتی همه کاره میباشند که با انواع مختلفی از وسایل ایمنی جاده هانظیر موانع و بلوکه های جادهای، زنجیرهای پلاستیکی، شبرنگ های ایمنی و پرچم قابلیت سازگاری دارند. مخروط های ایمنی عرضه شده در ایمن ترافیک دارای دو نوع با شبرنگ و بدون شبرنگ هستند.

تجهیزات ترافیک آذین

تجهیزات ترافیک آذین با سابقه‌ای درخشان در زمینه فروش انواع تجهیزات ترافیکی، آماده ارائه انواع خدمات در این زمینه به شما می‌‎باشد. اگر به دنبال خرید کلاه ایمنی ، کله قندی ترافیکی ، راهبند ترافیکی و مانع استوانه ای ترافیکی ، تجهیزات ترافیکی، لباس کار و تجهیزات آتش‌نشانی با قیمت مناسب می‌گردید به تجهیزات ترافیک آذین در کرج مراجعه کنید. یا با ما تماس حاصل فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

شروه کنید به نوشتن و دکمه اینتر را برای جستجو بزنید

سبد خرید